Lütfen Javascripti Aktif Ediniz

Neden Chillbox ?

  • • Dünya üzerinde markalaşmış olan Chillbox’ın başarısı kanıtlanmış iş modeli
  • • Sürekli büyüyen pazarda, sürdürülebilir nakit geri dönüşü
  • • Daha önce fizibiliteleri gerçekleştirilmiş lokasyon önerileri
  • • Üretim, lojistik ve merkezi satın alma birimlerimizin kaliteyi ve uygun fiyatları sunması
  • • Pazarlama ve tanıtım gücü
  • • Yönetim kolaylığı
  • • Ürün kalitesi ve eğitim desteği

Sürdürülebilir Tam Destek

Destek birimlerimiz; bayilerimizin iş modelini geliştirebilmeleri için en iyi danışmanlığı sağlıyorlar. Şube personellerimizin; marka kurumsal kimliğinden, makine sistemlerinin kullanımına kadar olan eğitim süreçlerine sürdürülebilir destek veriyoruz.

Global Bir Tecrübe ve Donanım “chillbox know-how”

Ürünle ile ilgili olarak kullanılan sipariş, sunum, seçim e satış metotlarına, üretim tekniklerinde, gerekli uzmanlığa ve know-how’a sahiptir. Buna bağlı olarak mevcut veya alternatifler vasıtasıyla, sistemi süreli olarak geliştirmektedir.

Lojistik ve Satın Alma Desteği

Satış noktalarımıza; tedarik zinciri yönetimine hakim ve tecrübeli personellerimiz ile kesintisiz destek veriyoruz. Sektörün önde gelen tedarikçi firmaları ile yapmış olduğumuz iş ortaklıkları sayesinde, satış noktalarımızda en taze ve doğal ürünlerin kullanılmasını sağlıyoruz.

Franchise Avantajları

Farklı konseptlerden oluşan “Chillbox” şubeleri; m² bazlı olarak değişiklik göstermektedir.

Chillbox Kiosk Konsept Özellikleri

Alışveriş merkezlerinde, marinalarda, üniversitelerde ve sezonluk bölgelerde 15-40 m² alanda uygulanır.

Chillbox Corner Konsepti Lokasyon Özellikleri

Alışveriş merkezlerinde yada yaya-taşıt trafiğinin yoğun olduğu caddeler. (Bahçeli veya teraslı alanlar tercih sebebidir). 40-70 m² alanda uygulanır.

Chillbox Mağaza Konsepti Lokasyon Özellikleri

Yaya ve yaşıt trafiğinin yoğun olduğu caddelerin seçilmesine özen gösterebilir. Bahçe ve teras kullanımında cephe 6 m², tüm konsept 70-150 m² alan tercih edilir.

Chillbox Yatırım Süreci

Chillbox’ın, Franchise olarak bir parçası olmak istediğinizde süreç aşağıdaki gibidir;

1. Adım:
Franchise başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak, şirketimize bizzat getirebilir, posta veya e-mail ile ulaştırabilirsiniz.

2. Adım:
Şirketimize ulaşan başvuru formu değerlendirilerek girişimci aday ile iletişime geçilir.

3. Adım:
Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından yatırımcı merkez ofisimize davet edilir. Bu görüşmede yatırımcıya sisteme katılım ile ilgili detaylı bilgi verilir.

4. Adım:
Olumlu olarak değerlendirilen başvurular için hedef lokasyon ziyaret edilerek yerinde değerlendirme yapılır.

5. Adım:
Franchising Sözleşmesinin hazırlanıp imzalanması için gerekli evrak listesi yatırımcıya teslim edilir.

6. Adım:
Mimari ekip en kısa sürede lokasyonu ziyaret eder ve uygulanacak konsepti belirler. (Proje çizimi sadece Chillbox Mimari Ekibi tarafından yapılır.)

7. Adım:
Anahtar teslim fiyatlandırma ve ödeme koşulları Bayi tarafından onaylandıktan sonra uygulama başlatılır.(Proje uygulaması ortalama 45 gündür).

8. Adım:
Açılacak Chillbox Satış Noktası için gerekli personel listesi ve nitelikleri Chillbox Operasyon Ekibi tarafından belirlenir. İşletmeci başta olmak üzere tüm ekibin eğitimleri, merkez ofis ve seçilmiş pilot noktalarda eğitim danışmanlarımızın gözetimi ve takibinde tamamlanır. (Gerekli görüldüğü takdirde personel alımı Chillbox Operasyon Ekibi tarafından yapılabilir.)

9. Adım:
Mağaza açılmadan 3 gün önce gerekli ürünler merkez depo tarafından bayimiz adına hazırlanarak mağazaya teslimatı sağlanır.

10. Adım:
Satış noktasının açılış hazırlıkları tamamlandıktan sonra operasyon ekibi tarafından son kontroller gerçekleştirilir ve işletme faaliyete başlar.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız