Lütfen Javascripti Aktif Ediniz

Haberler > Yoğurdun en saf ve serinletici hali Çanakkale’deYoğurdun en saf ve serinletici hali Çanakkale’de

Yoğurdun en saf ve serinletici hali Çanakkale’deYoğurdun en saf ve serinletici hali Çanakkale’de

“Chilbox Frozen Yoğurt” zevki tüm dünyada böyle başladı. Markanın Türkiye Master- Franchise sahipleri ise, yurtdışı seyahatleri sırasında “Chillbox” ı bu sevimli kutuları takip ederek buldular. Ve ardından, Türk Damak Tadına hitap eden frozen yoğurdun Türkiye serüveni başladı.

Çanakkale 17 BurdaAvm’de hizmet veren Chillbox Şubesi Franchise Zehra Ceylan ile marka ve lezzetleri üzerine keyifli olduğu kadar tatlı bir sohbet gerçekleştirdik.

 

Chillbox’ın kuruluş ve gelişim süreci hakkında bilgi alabilir miyiz?

 

2011 yılında Amsterdam merkezli kurulmuş olan marka, 16 ülkeden sonra geçtiğimiz yıl Haziran ayında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamıştır. Geniş ürün gamı ve sıra dışı konsepti ile günün her saatine hitap etmektedir. Misafirlerimiz sabah saatlerinde gelip özel reçeteli sandviçlerimizi, öğle saatlerinde birbirinden lezzetli pastalarımızı ve akşam saatlerinde de keyifli ortamımızda yorgunluk kahvelerini yudumlayabilirler. Bütün bunlara ek olarak dünyada dondurmanın tahtını sallayan frozen yoğurt müşterimizin beğenisine sunulmaktadır. Frozenyoğurt günümüzün beslenme alışkanlıklarına uyum sağlamakla birlikte; doğal, çikolata,mango, muz, vanilya, karamel, fındık aromalı çeşitleriyle her damak tadına hitap ediyor. Ayrıca bu eşsiz lezzetler; çeşitli meyveler, şekerlemeler, aromalar ve ek lezzetlerle zenginleştirilerek keyifler anlar yaratılıyor.

 

Chillbox’ın Dünyada ve Türkiye de nerelerde olduğunu öğrenebilir miyiz?

 

Chillbox 17 ülkede aktif olarak hizmet veriyor. Almanya, Amerika, Belçika, Bulgaristan, Fransa, Hollanda, İngiltere ve İsveç bu ülkelerden bazıları, marka her geçen gün yeni ülkeleri de bayi ağına katmaya devam etmektedir. Türkiye’de ise İstanbul 5, Ankara 1, Çanakkale 1 şube olmak üzere toplamda 7 satış noktası ile hızlı bir şekilde pazarda yerini alıyor. Farklı konseptleri ile lezzet sevenleriyle buluşan markanın 17 BURDA AVM’de bulunan şubesi; gerek konsepti, gerekse personel kalitesi ile başarılı şubelerden biri olmayı başardı.

 

Çanakkalelilerin Chillbox’ı yeterince tanıdığını düşünüyor musunuz? Beklediğiniz ilgiyi gördünüz mü?

 

Misafirlerimizin memnuniyetleri bizi oldukça mutlu etmektedir. Özellikle yurtdışında bulunup da bu serinletici lezzeti deneyimleyenler, aynı tadı ve keyfi bizimlede yakaladıkları için oldukça memnunlar.

Enerjisi yüksek modern konseptimiz, tecrübeli personelimiz, yüksek müşteri memnuniyeti prensibimiz ve kaliteden ödün vermeyen lezzetlerimiz karşısında misafirlerimizden sayısız teşekkürler alıyoruz. Yazın bunaltıcı ve boğucu sıcaklarında “Chillbox” misafirlerimizin dinlenip serinleyebildikleri bir durak haline gelmiştir. Sonbaharı karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde ise enbüyük hedeflerimizden biri lezzetli kahvelerimizi, enfes pastalarımızı ve sadece “Chillbox” için reçetelendirilen sandviçlerimizi daha ön plana çıkararak, güzel şehrimizde yine tercih edilen kafelerden biri olmaktır.

 

Chillbox’ın Çanakkale’de açmaya nasıl karar verdiniz?

 

Eşiminişlerinden dolayı zaman zaman farklı illerde ikamet etmek durumunda kaldık. Gezdiğimiz yerlerde soft dondurma ve yoğurt tarzı yiyeceklere sık sık rastladık. Çanakkale’ye geldiğimizde de ESAS 17BURDA AVM’nin açılacağı yönünde bilgi aldık. Bunun üzerine çok başarılı bulduğumuz frozen yoğurdu, Çanakkale ile tanıştırmak istedik ve buna yönelik yoğun girişimler neticesinde“Chillbox” markası ile tanıştık. Chillbox ile girdiğimiz işbirliği neticesinde 17Burda AVM’nin en güzel noktasında “Chillbox ile Çanakkale’yi buluşturduk.

 

Chillbox Frozen Yoğurt hakkında bilgi alabilir miyiz?

 

Frozen yoğurt sizin de bildiğiniz gibi artık dünyada yeni bir trend haline gelmiştir. Oldukça düşük kalorili ve diyabetik olan ürün dünyada sadece “Chillbox” tarafından likit olarak üretilmektedir. Bununla birlikte yoğurdun faydaları saymakla bitmiyor; içeriğinde ki prebiyotikler, kalsiyum bakımından zengin olması, vücut direncini arttırması ve en önemlisi de bağışıklık sistemini geliştirmesi. Markamız da bunu daha keyifli hale getirmek için; fındıklı, bisküvili, doğal, kakaolu, çilekli, mangolu çeşitlerimizi misafirlerimizin beğenisine sunuyor. Hatta biraz daha ileri gidip yoğurtlarımızı ek lezzetlerimiz ile daha da cazip hale getiriyoruz.

 

Chillbox’ı nasıl bir kitle tercih ediyor?

 

Marka Türkiye’ de yaklaşık olarak 1 yıldır hizmet vermektedir. Dünyada Modern ve yeniliklere açık trendleri takip eden 16-25 arası gençler, sağlıklı yaşama önem veren ve doğallıktan, tazelikten vazgeçmeyen 25 yaş üzeri kadınlar-erkekler,  aynı zamanda bu hassasiyeti çocukları ile birlikte deneyimlemek isteyen bilinçli anneler. Çanakkale’de ise her yaştan misafirlerimizin keyifle zaman geçirdiği bir kafe olmayı başardık.

 

Frozen yoğurt dışında ki ürünlerden kısaca bahseder misiniz?

 

Öncelikle Frozen yoğurt için kullandığımız ek lezzet barı misafirlerimizin dondurmalarını alırken de kullanabildiklerini ya da bardaki meyveleri kullanarak kendilerine meyve salataları yapabildiklerini belirtmek isterim. Türkiye’nin en büyük tedarikçilerinden temin ettiğimiz pasta çeşitlerimiz, bize özel reçeteler ile hazırlanmış sandviçlerimiz, bitki çaylarımız, soğuk ve farklı aromalı limonata çeşitlerimiz en önemlisi de farklı ve bize özel kahve çeşitlerimizi misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz. 

 

Chilbox’ın frozen yoğurdunun sunuş biçimi de kendine has kutuların içerisinde yapılıyor. Bununla ilgili de size geri dönüşler oluyor mu?

 

Evet. “Chillbox” kutularımız çok beğeniliyor. Ayrıca frozen yoğurdu aldığınızda; kutular sayesinde vücut sıcaklığınız yoğurdu etkilemiyor ve çabuk erimesini engelliyor. Alışveriş yaparken bir yandan da yoğurtlarını tüketmek isteyen misafirlerimizin de bu kutular sayesinde işlerini kolaylaştırmış oluyoruz. Kutular sadece mağazalarımız içerisinde kullanılmıyor; güçlü görseli ve  %100 geri dönüşümlü olması nedeni ile kalemlik, toka kutusu yada benzer şekillerde kullanan misafirlerimizde mevcut.

Chillbox işletmecisi olarak müşterilerinize karşı ön planda tuttuğunuz en önemli davranış nedir?

Bizler; Chillbox İşletmecileri ve çalışanları olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bir markayız. Ürünlerimizin yanı sıra; personelimizin eğitimi, hijyeni, yardımseverliği ve duruşu ile fark yaratan bir marka olmayı, misafirlerimizin bizim kafelerimizde keyifli zaman geçirmelerini ön planda tutuyoruz.

http://istecanakkalegazetesi.com/yogurdun-en-saf-ve-serinletici-hali-canakkale-de/6292/

04.01.2017

Haberlere Geri Dön