Lütfen Javascripti Aktif Ediniz

Haberler > Dünyanın önde gelen kafe zinciri ‘Chillbox’ artık Türkiye’de…

Dünyanın önde gelen kafe zinciri ‘Chillbox’ artık Türkiye’de…

Chillbox Türkiye; kahve, waffle, pasta ve sandwich çeşitlei, sıcak ve soğuk içeceklerin yanısıra Türk Damak Tadı’nın vazgeçilmez lezzeti olan yoğurdun, tatlı konseptiyle sunulduğu frozen yoğurt ve dondurma çeşitleriyle; 2011 yılında tüketicisi ile buluşarak kısa sürede 17 ülkede yerini almış ve dünyaya hızla yayılan bir trend haline gelmiştir.

Düşük kalorili ve sağlıklı bir besin olan frozen yoğurt günümüzün beslenme alışkanlıklarına uyum sağlamakla birlikte; naturel, çikolata, mango, muz, vanilya, karamel, fındık aromalı çeşitleriyle her damak tadına hitap ediyor. Ayrıca bu eşsiz lezzetlerin yanında çeşitli meyveler, şekerlemeler, aromalar ve daha birçok ek lezzetlerle zenginleştirme fırsatı sunulan frozen yoğurt ile keyifli tatlar yaratılıyor.

Türkiye’ de 40s Gıda ve Turizm İşletmeleri AŞ. bünyesinde bulunan Chillbox; Kiosk, Avm ve Cadde Mağazacılığı konseptleriyle Türkiye pazarında yerini alarak bayilik sistemi ile hızla büyümeyi hedefliyor.

Avm Mağaza ve Cadde konseptlerinde; frozen yoğurt, dondurma, kahve, pasta, sandwich, waffle, smooties, milkshake ve farklı içecek çeşitlerini tüketicisine sunan Chillbox, modern ve keyifli atmosferi ile lezzet tutkunlarının vazgeçilmez mekanları arasında yerini alıyor.

http://bayilikhaberi.com/chillbox-dunyanin-onde-gelen-kafe-zinciri-artik-turkiyede/

08.01.2017

Haberlere Geri Dön